Вест

Стопиран конкурс

Датум: 23. Mart 2020 23:23 Категорија: Обавештење

Због ванредног стања обуставлјен конкурс за запошљавање

ПРОСЛАВА ДАНА ШКОЛЕ

Датум: 06. Jun 2016 12:27 Категорија: Вести

Ове године Дан школе смо прославили у уторак 24.05.2016. године. У просторијама школе организована је приредба са разноврсним културним садржајима. У оквиру овог програма учествовали су ученици, како нижих, тако и старијих разреда. Шансу да заблистају на овој свечаности имали су и деца из вртића. Након говора директорке школе, Мирјане Сандић, програм су отворили ученици петог и седмог разреда химном "Боже правде".

Обавештење за родитеље

Датум: 21. Mart 2016 11:43 Категорија: Обавештење

Министарство просвете, науке и технолошког развоја објавило је листу уџбеника за основну школу -линк ка уџбеницима на сајту Министарства просвете

Дан државности

Датум: 15. Februar 2016 13:03 Категорија: Вести

Србија данас обележава Дан државности, као подсећање на Сретење 1804. године, када је подигнута револуција и почело ослобађање од Турске, и исти датум 1803. године, када је донет први модерни устав Србије.

Прослава школске славе

Датум: 04. Februar 2016 14:26 Категорија: Вести

ПРОСЛАВИЛИ СМО ШКОЛСКУ СЛАВУ – СВЕТОГ САВУ

Као што се у сваком православном дому са љубављу и радошћу припрема и дочекује дан крсне славе, тако смо и ми у својој школи, свом другом дому, традиционално, и ове године, припремали, дочекали и прославили нашу школску славу - Светог Саву.

Песнички маратон у Градској библиотеци у Љигу

Датум: 04. Februar 2016 13:21 Категорија: Вести

Изузетно нам је задовољство да вам саопштимо имена награђених ученика наше школе на Песничком маратону одржаног у Градској библиотеци у Љигу.
Они су:
1. Лазар Ћосић, VIII разред
2. Марија Станојевић, V разред
3. Нада Максимовић, VI разред
4. Наташа Брајковић, V разред
5. Тамара Минић, IV разред / ИО Козељ
6. Лука Ђурђевић, IV разред / ИО Козељ

Једину и посебну похвалу жирија и одличне критике добио је ЛАЗАР ЋОСИЋ.
Драги аутори,
Све честитке на лепим наградама са жељом да песничка струја наше школе буде још утицајнија и боља. Хвала вам на песмама које покрећу најлепша осећања у нама, што јесте суштина уметности и мисија вас песника.

Ваша професорка Ана, учитељица Марина и ОШ „Сестре Павловић“

Прослава школске славе

Датум: 03. Februar 2016 20:58 Категорија: Новости

ПРОСЛАВИЛИ СМО ШКОЛСКУ СЛАВУ – СВЕТОГ САВУ

Датум: 23. Novembar 2015 10:33 Категорија: Новости

Успешан наступ ученика наше школе на Песничком маратону одржаног у Градској библиотеци у Љигу.
Изузетно нам је задовољство да вам саопштимо имена награђених ученика наше школе на Песничком маратону одржаном 19.11.2015. године у Градској библиотеци у Љигу.
Они су:
1. Лазар Ћосић, VIII разред
2. Марија Станојевић, V разред
3. Нада Максимовић, VI разред
4. Наташа Брајковић, V разред
5. Тамара Минић, IV разред / ИО Козељ
6. Лука Ђурђевић, IV разред / ИО Козељ

Једину и посебну похвалу жирија и одличне критике добио је ЛАЗАР ЋОСИЋ.
Драги аутори,
Све честитке на вечерашњим наградама са жељом да песничка струја наше школе буде још утицајнија и боља. Хвала вам на песмама које покрећу најлепша осећања у нама, што јесте суштина уметности и мисија вас песника. Ваша професорка Ана, учитељица Марина и ОШ „Сестре Павловић“.

Вести 1

Датум: 01. Februar 2012 14:00 Категорија: Новости

ОСНОВНА ШКОЛА "СЕСТРЕ ПАВЛОВИЋ"

Белановица је варошица која има 608 становника и географско је средиште качерске области. Качер је крај који се простире у сливу истоимене реке Качер (31 км) и Драгобиља (горњи део реке Љиг) са притокама, на простору од 290 квадратних километара.